• Miejsce na reklame.

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.